Full program indir

Nomachine -full indir

Nomachine, uzaktaki bir bilgisayara güvenli bir şekilde bağlanıp ekran üzerinden istediğiniz işlemleri yapmanıza ihtimal karşılayan bedava uzakta masaüstü programı.

Nomachine kadar geliştirilmiş olan NX protokolü bir uçtan bir uca yüksek emniyet ve video performans sunması (Özellikle karşı bilgisayarda açılan HD video takılmadan izlenebiliyor) programın seçim edilme nedenleri aralarında.

Windows, Mac OS X ve Linux (Redhat, Suse, Fedora, Debian, Ubuntu) tabanlı bilgisayarlara kurulabiliyor olması, bambaşka platformlar kullanan kurumsal şirketler için önemli bir üstünlük. Öteki yandan uzakta bilgisayardaki ekran görüntüsünü video olarak kaydedebilen program, disk ve printer paylaşımı haricen usb cihazları uzak bilgisayara bağlama gibi gelişmiş imkanlar sunuyor.

Programın uzakta temas arabulucu; Windows, Mac OS X ve Linux’da kurulan programın içinde yer alıyor. iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde ise Appstore ve Google Play üzerinden indirilecek olan dilekçe ile kullanılabiliyor . Dolayısıyla sokakta olduğunuz zamanlarda bile cep telefonu ya da tablet kullanarak uzaktaki bilgisayara bağlı olmak muhtemel oluyor.

Nomachine, Teamviewer ve diğer rakiplerinden farklı olarak iletişim için durağan bir port (4000) kullanıyor, dolayısıyla programı kullanabilmek için güvenlik duvarı (firewall) üzerinde bu portun açılması gerekiyor. Bu durum günümüzde birazcık geleneksel kalsa da programın diğer özellikleri bu eksiğini kapatıyor.

sizlere sondakikaardahanhaberleri.name.tr farkıyla sunulmuşturİndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!