Full program indir

PaperCut NG -full indir

PaperCut NG; ofisinizdeki bütün yazıcılara gönderilen yazdırma işlemlerini takip etmenizi ve kişi, birim ya da bölüm bazında yazdırma limiti ayarlamanıza mkan veren bir printer denetleme programıdır.

Program bilhassa büro, mektep, üniversite vb. alanlardaki printer kullanımının teftiş aşağıda tutulabilmesi nedeniyle geliştirilmiştir. Yazıcılara gönderilmiş baskıların tamamını kayıt altına alabilir, ayrıntılı kullanım raporları alabilirsiniz. Kullanıcılar için baskı kotası ayarlarak yazıcıların gereğinden pozitif kullanılmasını engelleyebilyorsunuz.

Özellikler:

%100 web tabanlı yönetim. Bu sayede dünyanın neresinde olursanız olun programı rahatlıkla kullanabileceksiniz. Çarpraz platform desteği. Mac, Linux, Novell ve Unix platformalarda tatbik imkanı. Zorlama maliyet bilgisi girildiğinde printer kullanan kişilerden (internet cafe vs) alınması gereken ücreti gösterir Kütüphane, okul, internet kafe gibi ortamlarda güvenli zorlama imkanı Kullanıcıların kendi cihazları aracılığı ile kablosuz bağlanarak alacakları çıktılar da sisteme dahil edilebilir Yazıcı dilekçe raporlarını PDF, HTML ve Excel formatlarında alma 100.000’den fazla sayıya dek kullanıcı Microsoft SQL Server, Oracle Database, Microsoft SQL Server Express, PostqreSQL veritabanı ve MySQL veritabanlarıyla uyumlu tatbik Çoklu printer sunucusu desteği Problemli durumlar için yazıcı kusur uyarıları Başvuru tarihçesini düzenleyebilme imkanı Başvuru Formu programlama arabirimi ve kaynak kodu bütün kullanıcılara açıktır. sizlere sondakikaardahanhaberleri.name.tr farkıyla sunulmuşturİndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!