Full program indir

Password Vault Manager -full indir

Password Vault Manager, gelişmiş yapılandırma özelliklerine sahip bir şifre yöneticisi.

Program, Web sitelerindeki formları otomatik doldurma ve sitelere girilen kullanıcı adı & parola bilgilerini, yüksek kriptolama (AES) seviyesinde kaydediyor. Internet Explorer, Firefox ve Chrome tarayıcıları için eklenti desteği doğruca web tarayıcı üzerinden tek tıklama ile web sitelerine antre, üyelik formlarını doldurma veya kredi kartı bilgilerini girmek muhtemel oluyor.

Password Generator özelliği ile yüksek güvenlikli şifreler oluşturulabiliyor ve daha evvelden oluşturulmuş şifrelerin güvenlik düzeylerini çözümleme edebiliyor. Öne çıkan öteki bir nitelik ise muhalif programlardaki verileri (Roboform, Keepass, Lastpass, Passpack vs) içe aktarma desteği.

Password Vault Manager, genel yapısı itibariyle keza ev kullanıcılarını hem de kurumsal kullanıcıları hedefliyor fakat ayrıntılı özelliklere bakıldığında ise daha fazla kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak olan; şifrelerin ortak bir veritabanı yapısında tutulması, sınırsız kullanıcı lisansı, iki taraflı şirket bilgilerinin kullanıcılarla paylaşılması, kullanılan şifrelerin geriye dönük istatistikleri gibi muhalif ürünlerde olmayan özellikler barındırıyor.

Programın hem bir takım özellikleri kısıtlanmış bedava bir sürümü de bulunuyor. Bedava sürümü indirmek için http://passwordvaultmanager.com/Home/DownloadFree adresini ziyaret edebilirsiniz.

sizlere sondakikaardahanhaberleri.name.tr farkıyla sunulmuşturİndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Sayfa bulunamadı – SEO Uzmanı – SERKAN ATAKAN

Eyvah! Sayfa bulunamadı.

Burada birşey bulunamadı. Aramayı deneyebilirsiniz.