Full program indir

Video DownloadHelper -full indir

Video DownloadHelper’ı kurabilmek için bu sayfası Firefox internet tarayıcı ile açmanız ve sonrasında Indir’e tıklamanız gerekmektedir.

Video DownloadHelper programının kullanımı hakkında Video DownloadHelper İncelemesi isimli yazımıza bakmanızı öneririz.

Video DownloadHelper, video sitelerinde (Youtube, Facebook, Dailymotion vs.) yer alan videoları kolayca indirmenizi karşılayan Firefox tarayıcı ile birlikte kullanabileceğiniz bir video indirme programı eklentisidir.

Video DownloadHelper Türkçe dil desteğine sahip bir eklentidir ve Firefox adres çubuğunun hemencecik yanında beliren 3 toplu simgesiyle web sayfasında yer alan videoları algılıyor ve indirme imkanı veriyor.

Video DownloadHelper, “İndir ve Dönüştür” seçeneği doğru bilgisayara indirdiğiniz videonun otomatik olarak MPEG, AVI vb. öteki video formatlarına dönüştürebilme özelliği de taşıyor. FLV’den yapılacak bu transformasyon işlemi video kalitesinde bir arz bozulmaya neden olabilir. İndirdiğiniz videoyu dönüştürmeden FLV olarak izlemek istiyorsanız FLV Player ya da GOM Player kullanabilirsiniz.

Video DownloadHelper ile Firefox tarayıcı sayfası içinde açacağınız tüm yerli ve tanıdık olmayan video siteler, haber ve spor siteleri, şirketlere ait kurumsal siteler vb. içinde yer alan bütün Flash videoları indirebilirsiniz.

Not: Eklentiyi kurabilmek için bu sayfayı Mozilla Firefox ile açın ve ondan daha sonra indirme işlemini başlatın.

sizlere sondakikaardahanhaberleri.name.tr farkıyla sunulmuşturİndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Sayfa bulunamadı – SEO Uzmanı – SERKAN ATAKAN

Eyvah! Sayfa bulunamadı.

Burada birşey bulunamadı. Aramayı deneyebilirsiniz.