Full program indir

ZenMate -full indir

ZenMate, internet erişiminizi şifreli bir şekile getirip bireysel bilgilerinizin güvenliğini sağlarken bununla birlikte ip bilginizi gizleyerek peşine düşüp takip edilebilmenizi engeller.

Program internet üzerinde yaptığınız tüm işlemleri (Web sitesi erişim, mail alma & gönderme vb.) çözülmesi imkansız olan 256 Bit bir şifreleme sistemiyle kriptolayarak iletiyor. Bu işlemi kendi sunucuları üzerinden yaptığı için bununla birlikte reel ip adresiniz de gizlenmiş oluyor. Bu sayede yasaklı sitelere de erişebiliyorsunuz.

ZenMate’in bu bedava sürümünde 4 bambaşka ülkeden ( ABD, Almanya, Romanya, Hong Kong) istediğinizi seçip internete o ülke üzerinden erişebiliyorsunuz. Bu özelliği kullanarak yalnızca o ülke içerisinde hizmet veren servisleri (Ör: ABD içinde hizmet veren Hulu, Netfilix) kullanabiliyorsunuz.

Akıllı Lokasyon özelliği ile bir web sitesine kesintisiz benzer ülkeden giriş yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede ülke bazlı servislere erişirken aralıksız lokasyon değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz.

ZenMate’in ayrıca ücretli olan ZenMate Premium adında bir sürümü daha var. Bu sürümde 10 farklı ülkeden erişim, Windows ve Mac OS X tabanlı bilgisayarlar için masaüstü VPN istemcisi, Malware (zararlı yazılım) engelleme ve turbo sürat gibi ilave özellikler bulunuyor.

ZenMate, Windows ve Mac OS X tabanlı bilgisayarlarda tarayıcı eklentisi olarak (Chrome, Firefox ve Opera) çalışır. Android, iPhone ve iPad tarafında ise uygulama olarak çalışmaktadır.

sizlere sondakikaardahanhaberleri.name.tr farkıyla sunulmuşturİndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!